Mieszkanie przy plaży w Giżycku

Nocleg

Typ
Mieszkanie
Cena od
300 PLN
Liczba miejsc noclegowych
4
Odległość od jeziora
300
Miasto
Giżycko
Telefon
502566210
Email
biuro@nadjeziorem.info.pl
Adres
GIżycko Kolejowa 22a

Proponujemy Państwu komfortowe mieszkanie (34m2) do wynajęcia z możliwością spania dla 4 osób.

Apartament znajduje się w Giżycku (centralnym mieście Krainy Wielkich Jezior Mazurskich) przy wejściu na plażę miejską. Nowy budynek, położony w centrum miasta, niedaleko plaży miejskiej nad jeziorem Niegocin (ok.200m), niedaleko przystani jachtowej oraz kanału Giżyckiego z mostem obrotowym.

Mieszkanie usytuowane jest w nowym budynku na 3 piętrze. W mieszkaniu znajduje się sypialnia 2 osobowa, salon z aneksem kuchennym, z możliwością spania dla 2 osób oraz łazienka.

Atrakcje:
Plaża miejska nad jeziorem Niegocin ze strzeżonym kąpieliskiem i mnóstwem atrakcji w ciągu sezonu letniego (m.in. wesołe miasteczko, skoki na gumie, pokazy, koncerty, regaty żeglarskie i wiele innych atrakcji), obok plaży – port Żeglugi Mazurskiej (rejsy statkami) – ok.200m; w mieście liczne kawiarnie, restauracje, puby, dyskoteka – czynne do ostatniego klienta. Wypożyczalnia sprzętu wodnego – ok.300m.

CENA:
300zł za dobę – 2 os.

400zł za dobę – do 4 osób
Cena poza sezonem do negocjacji.
Mile widziani goście bez zwierząt domowych

Apartamenty Giżycko, blisko plaży, dla dwuch osób, Giżucko do wynajecia, kwatery, Mazury nocleg, mieszkania giżycko do wynajecia, Nocleg Giżycko., Nocleg na Mazurach, przy plaży